Достапни линкови

Украинскиот премиер викнал поп да го избрка духот на Тимошенко


Новиот украински Премиер Микола Азаров изјави дека побарал православен поп да го избрка духот на поранешната премиерка Јулија Тимошенко од кабинетот. На Азаров пред извршениот егзорцизам му било тешко да дише.
XS
SM
MD
LG