Достапни линкови

Момчето „провалник“ со цвеќе и вино сепак уапсено


Една жена во Германија повика полицијата откако слушнала како некој се качува на нејзиниот балкон. Полицијата во Берлин соопшти дека станува збор за нејзиното момче кое носело цвеќе и вино. Момчето сепак било уапсено поради постари дела.
XS
SM
MD
LG