Достапни линкови

Реал Мадрид и Милан во аут


Манчестер Јунајтед и Олимпик Лион се пласираа во четвртфиналето на Лигата на шампиони во фудбал. Во синоќешните реванш натпревари од осминафиналето Манчестер го декласира Милан, победувајќи со 4-0, додека во Мадрид, Реал и Олимпик играа нерешено 1-1.
XS
SM
MD
LG