Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно, а повремено ќе има и слаби врнежи од дожд и снег .Утринската температура се движи од минус два до три, а дневната од четири до девет степени. Во Скопје температура ќе достигне до пет степени.


XS
SM
MD
LG