Достапни линкови

Најмалку 4 лица загинале во Пакистан


Пакистанските власти соопштија загинале најмалку 4 луѓе во северозападниот дел на земјата. Властите се сомневат дека причина за овој инцидент е испукан американски проектил во близина на авганистанската граница.
XS
SM
MD
LG