Достапни линкови

Сибирски полицаец се обидел да сокрие корупција со јадење на пари


Сибирски сообраќаен полицаец е уапсен денеска под сомнение дека земал поткуп и се обидел да го прикрие делото со што пробал да ги изеде парите.Според полициските извешаи уапсениот земал поткуп од возач кој направил сообраќаен прекршок и ветил дека нема да го пријави прекршокот.

XS
SM
MD
LG