Достапни линкови

Прогноза за времето- облачно со снег


Денеска ќе биде облачно со врнежи од снег кои ќе бидат поинтензивни во јужните делови од земјава. Се очекува во целата земја да се формира снежна покривка. Преку денот ќе дува умерен до засилен, а на места силен ветер претежно од источен правец.
XS
SM
MD
LG