Достапни линкови

Грчките учители утре на штрајк во Атина


Грчката федерација на вработените во образованието за утре повикаа на 24 часовен протест против новите економските мерки пренесуваат грчките новински агенции.За утре најавија протест и синдикатите на државните службеници.

XS
SM
MD
LG