Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Кон крајот на денот ќе настапи наоблачување со врнежи од дожд во западните делови. Температурата ќе се движи од 14 до 16 степени.
XS
SM
MD
LG