Достапни линкови

Владата во петок ќе ги усвои антикризните мерки


Македонскиот премиер Никола Груевски најави дека владата во петок ќе го усвои новиот пакет антикризни мерки. Груевски изрази надеж дека мерките од наредната недела ќе може да се спроведат.

XS
SM
MD
LG