Достапни линкови

Нерешено во Штудгарт, Бордо победи во Атина


Во синоќешните осминафинални натпревари од Лигата на шампионите во фудбал Штудгарт и Барселона играа нерешено 1-1, додека Бордо го победи Олимпијакос во Атина со 1-0. Денеска во рамките на осминафиналето играат Интер- Челзи и ЦСКА Москва- Севилја.
XS
SM
MD
LG