Достапни линкови

Убиен студент во Русија


Руските власти соопштија дека група напаѓачи убиле студент на размена од Северна Кореја во рускиот град Барнаул. За нападот се осомничени и притворени тројца барнаулски бунтовници.
XS
SM
MD
LG