Достапни линкови

Победи на Порто и на Баерн во Лигата на шампионите


Во Лигата на шампионите во фудбал синоќа беа одиграни две осминафинални средби. Беа постигнати идентични резултати, односно на двата меча подобри беа домаќините со резултат 2-1. Порто го победи Арсенал, додека Баерн беше подобар од Фиорентина.
XS
SM
MD
LG