Достапни линкови

Најмалку тројца милитанти загинаа во Пакистан


Пакистанските власти соопштија дека денеска американски авиони истрелале два проектила во северен Пакистан, близу до границата со Авганистан. Во нападот загинале најмалку тројца милитанти.
XS
SM
MD
LG