Достапни линкови

Русија очекува подобри односи со Украина


Русија очекува подобри односи со Украина по победата на Виктор Јанукович на претседателските избори. Ова го соопшти потпаролот на Риускиот претседател Дмитри Медведев , Наталиа Тимакова
XS
SM
MD
LG