Достапни линкови

Почина поранешната вицепремиерка за европски прашања Габриела Конеска - Трајковска


Денеска почина поранешната вицепремиерка за европски прашања и поранешен заменик претседател на Владата, Габриела Конеска – Трајковска. Секторот за односи со јавност соопшти дека Владата утре ќе одржи комеморативна седница.
XS
SM
MD
LG