Достапни линкови

На Премиерот Груевски му се роди ќерка


Премиерот Никола Груевски по втор пат стана татко. Неговата сопруга Боркица синоќа роди девојче. Семејството Груевски има уште една ќерка - двегодишната Анастасија.
XS
SM
MD
LG