Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево и многу студено


Времето претпладне ќе биде ведро и многу студено, а преку денот сончево со умерена облачност. Утринската температура се движи од минус 16 до минус седум, а дневната ќе биде од минус пет до два степена. Од среда се очекува облачно време со повремени врнежи од снег.
XS
SM
MD
LG