Достапни линкови

Временска прогноза - облачно и студено


Времето денеска ќе биде променливо облачно.
Утринската температура се движи од минус осум до минус два, а дневната од минус еден до шест степени.
Во Скопје, слично време со температура до три степени.
XS
SM
MD
LG