Достапни линкови

Во Авганистан нови судири и загинати


Четворица американски и еден француски војник, вчера загинаа во одделни напади во Авганистан. Во обид да деактивираат бомба, загинаа и четворица авганистански воени инженери.
XS
SM
MD
LG