Достапни линкови

Безбол звездата Мек Гваер користел стереоиди


Американската безбол ѕвезда Марк Мек Гваер призна дека користел стереоиди за време на неговата играчка кариера вклучително и во 1998 кога имаше извонредни резултати. Во изјавата, тој се извини велејќи дека станува збор за глупава грешка.
XS
SM
MD
LG