Достапни линкови

Експлозија на бомба во Пакистан


Тројца загинаа а единаесетмина се повредени во бомбашки напад во областа Кашмир во Пакистан. Според официјални извори, бомбата експлодирала во близина на воена академија.
XS
SM
MD
LG