Достапни линкови

Прогноза за времето - облачно


Денеска не очекува променливо облачно и потопло време со повремен дожд во западните делови. Утринската температура се движи од нула до пет, а дневната температура ќе биде во интервалот од пет до тринаесет степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG