Достапни линкови

Прогноза за времето- облачно со снег и дожд


Времето во Македонија ќе биде облачно со повремен снег, кој во текот на денот ќе преминува во дожд. Ќе дува умерен југоисточен ветер. Утринската температура се спушти до минус еден, а дневната ќе достигне до два степена.
XS
SM
MD
LG