Достапни линкови

Зимски распуст


Денеска почнува зимскиот распуст за учениците. Во наредниве три недели повеќе од 300 илјади средношколци и основци ќе одмараат..На училиште ќе тргнат дури на 20 јануари кога ќе продолжат со второто полугодие од учебната 2009/2010 година.
XS
SM
MD
LG