Достапни линкови

Временска прогноза-сончево


Денеска не очекува сончев ден со мала облачност. Утринската температура ќе се спушти до 3тиот степен додека дневната ќе достигне до максимална температура од 19 степени. Во Скопје и околината до 12 степен. За новогодишната вечер ќе може да се очекува мало намалување на температурите
XS
SM
MD
LG