Достапни линкови

Почнува празничната забава во Скопје


Жителите на Скопје вечер ќе ја почнат новогодишната забава со четиридневната програма на која се очекува да се појават неколку балкански ѕвезди. Вечер од 17 до 23 часот за забавата ќе се погрижат Леб и сол, Ареа, Дарио, Елена Ристевска, Адријан Гаџа, Влатко Лозановски и ДНК.
XS
SM
MD
LG