Достапни линкови

Прогноза за времето- променливо и постудено


Времето ќе биде променливо облачно и постудено, во крајните западни и североисточни делови ќе има слаб локален дожд, а на планините слаб снег. Ќе дува умерен, повремено засилен северен ветер.
XS
SM
MD
LG