Достапни линкови

Обама и други лидери зад затворена врата во Копенхаген


Американскиот претседател Барак Обама, во Копенхаген, зад затворени врати разговара со некои од лидерите во врска со финалниот документ. Конференцијата дојде во критична фаза поради разликите меѓу богатите и сиромашните земји.
XS
SM
MD
LG