Достапни линкови

На Косово утре втор круг локални избори


На Косово во сила е изборен молк пред вториот круг избори за претседатели на 21 општина кој ке биде одржан во недела. Централната Изборна Комисија соопшти дека сите подготовки за завршени со цел вториот круг да биде успешен.
XS
SM
MD
LG