Достапни линкови

Црн Петок во САД - распродажба


Во Соединетите Држави денеска започнува сезоната на празничен шопинг. Така-наречениот Црн Петок, кој секоја година е по Денот на благодарноста, значи дека во продавниците има огромни намаленија и распородажби. Стотици милиони американци токму во престојниот викенд најчесто ги купуваат божиќните подароци.
XS
SM
MD
LG