Достапни линкови

Полицајци во Москва претепале до смрт Абхазиец


Тројца полицајци во Москва се уапсени под сомневање дека претепале еден маж од Абхазија, кој од повредите починал. Според руските агенции полицајците го признале инцидентот.
XS
SM
MD
LG