Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена локална облачност. Температурата ќе достигне до 17 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG