Достапни линкови

Чешка апси интернет педофили


Чешката полиција денеска уапсила тројца вработени во Министерството за одбрана поради детска порнографија. Апсењето е дел од акцијата Вилма во која неодамна беа приведени 160 интернет педофили .Меѓу приведените освен припадници на армијата има и полицајци.

XS
SM
MD
LG