Достапни линкови

Барак Обама заминува во посета на Азија


Американскиот претседател Барак Обама денеска заминува во едно-неделна посета на Азија. Обама најнапред ќе допатува во Јапонија, а потоа ќе ги посети и Сингапур, Кина и Јужна Кореја.
XS
SM
MD
LG