Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- конечно без дожд


Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена локална облачност и со утринска магла по котлините. Утринската температура се движи од минус еден до четири, а дневната ќе биде од пет до 15 степени. Во Скопје и околината слично време со утринска температура околу три и дневна до 12 степени.
XS
SM
MD
LG