Достапни линкови

Пронајдени 6 тела во куќата на насилникот во Охајо


Вкупно шест тела, некои од нив во многу лоша состојба се пронајдени во домот на насилникот кој беше уапсен пред неколку денови во Охајо. Полицијата го уапси за силување, но постоеле некои индикации дека и ги убивал жртвите, по што полицијата го пребарала неговиот дом. Некои од жртвите биле заклани.

XS
SM
MD
LG