Достапни линкови

Пилотот ги замолил патниците да се молат


Ирански пилот ги замолил патниците да се молат , откако открил дека авионот со кој управувал има технички проблеми, јавува агенцијата ИСНА. Во Иран одамна не се одвоени пари за нови авиони, па затоа се случуваа бројни несреќи во измината деценија.

XS
SM
MD
LG