Достапни линкови

Се урнал авион во Дубаи, 6 мртви


Судански карго авион се урнал во Дубаи, веднаш откако полетал кон Соединетите Арапски Емерати, при што загинале 6 луѓе на екипажот, соопштиле официјални претставници.
XS
SM
MD
LG