Достапни линкови

Годишен состанок на министрите за одбрана од регионот


Денеска во Софија ќе биде одржан Годишниот состанок на министрите за одбрана на земјите од Југоисточна Европа – СЕДМ. На собирот ќе присуствува и министерот за одбрана на Република Македонија Зоран Коњановски.
XS
SM
MD
LG