Достапни линкови

Барселона и Ливерпул поразени дома


За љубителите на фудбалот информацијата дека во рамките на Лигата на шампионите синоќа Барселона на домашен терен беше поразена од рускиот првак Рубин со 2-1. Уште еден релативно неочекуван резултат е и поразот на Ливерпул од Лион, исто така со 2-1.
XS
SM
MD
LG