Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- облачно, дожд и ветер


Времето ќе биде облачно со врнежи од дожд и со слаб до умерен ветер. Утринската температура од еден до седум, а дневната од седум до 14 степени. Во Скопје ќе биде променливо облачно со слаб до умерен ветер. Утринската температура се спушти до три, а дневната ќе достигне 10 степени.
XS
SM
MD
LG