Достапни линкови

Хулигани кршеле излози во Атина


Група хулигани денеска во Атина уништиле неколку излози на банки и на продавници , а искршиле и неколу возила, соопштила грчката полиција. Групата составена од 15 момчиња избегала пред да пристигне полицијата. Засега нема информации за повредени.
XS
SM
MD
LG