Достапни линкови

Цената на златото, - рекордна


Цената на златото достигна рекорд на сите времиња, поради страхувањата од слабеењето на доларот. На њујоршката берза, златото вчера се продаваше за илјада и 45 долари за унца.
XS
SM
MD
LG