Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- сончево и потопло


Времето ќе биде сончево со умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 15 до 26 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 23 степени.
XS
SM
MD
LG