Достапни линкови

Во Авганистан убиени уште 2-ца американски војници


Претставници на НАТО денеска изјавија дека уште двајца американски војници биле убиени во напад во Авганистан, со што бројката на загинати во изминатите 24 часа се искачи на 5.
XS
SM
MD
LG