Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево. Утринската температура се движи од пет до 12, а дневната ќе биде од 23 до 28 степени. Во Скопје и околината времето ќе биде сончево. Утринската температура се спушти до осум, а дневната ќе достигне до 27 степени.
XS
SM
MD
LG