Достапни линкови

Највисокиот маж во светот бара љубов


Турчинот Султан Хосен е прогласен за највисок маж на светот.. 27 годишниот Хосен висок 2 метра и 47 сантиметри на новираите им изјави дека се надева ото новиот статус ќе му донесе и љубов.
XS
SM
MD
LG