Достапни линкови

Четири деца повредени во училиште во Германија


Германската полиција уапси едно лице по нападот во училиште при што 4 деца беа повредени. Полицијата одби да каже како децата, кои се надвор од животна опасност, биле повредени во училиштето во баварскиот град Аншбах.
XS
SM
MD
LG