Достапни линкови

Прогноза за времето денеска- сончево


Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Утринската температура се движи меѓу 7 и 14, а дневната ќе биде од 23 до 29 степени. Во Скопје ќе биде сончево, а попладне умерено облачно. Утринската температура околу 13, а дневната ќе достигне до 28 степени.
XS
SM
MD
LG